جشنواره اسوه حسنه

این جشنواره در بخش هایی، چون تئاتر قرائت قرآن کریم، سرود، مشاعره، نمایشخوانی و فن بیان، برگزار و افراد برتر معرفی می‌شوند.

هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد شور و نشاط در دانش آموزان و ترغیب آنان به فراگیری مهارت است. جشنواره «اسوه حسنه» که به نام زیبای حضرت رسول اکرم (ص) به عنوان الگویی تمام و کمال مزین شده از سال ۱۳۹۱ اجرا شده است و هدف آن به نمایش گذاشتن قسمتی از توانمندی‌های دانش آموزان در عرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری است.

برترین های جشنواره اسوه حسنه

برترین های جشنواره

میلاد نوروند

مقام ۱

سه تار

محمد حسین پویانفر

مقام اول

احکام

رضا هلالی

مقام سوم

تلاوت قرآن

علی احمدی

مقام دوم

تفسیر قرآن

محسن چاوشی

مقام دوم

سرود

سهیل سنگر زاده

مقام اول

نمایشنامه

قبلی
بعدی

تصاویر جشنواره اسوه حسنه

تصاویر جشنواره

جشنواره سلام کاپ

مسابقات پژوهشی مجموعه مدارس سلام با عنوان سلام کاپ جشنواره‌ای است متشکل از دو بخش دستاوردهای علمی و مسابقات پژوهشی که هر ساله با هدف تقویت و توسعه روحیه تحقیق و پژوهش در سطح دانش‌آموزی برگزار می‌گردد. در بخش دستاوردهای علمی این جشنواره؛ اختراعات، اکتشافات و مقالات شرکت‌کنندگان در ۱۱ حوزه‌ی برق و الکترونیک، علوم انسانی، مکانیک، هنر و عکاسی، ادبیات و زبان فارسی، ریاضی، شیمی، فیزیک و اخترفیزیک، پزشکی و علوم زیستی، کامپیوتر و معماری به رقابت می‌پردازند.

برترین های جشنواره سلام کاپ

برترین های جشنواره

محمد حسین پویانفر

مقام اول

احکام

قبلی
بعدی

تصاویر جشنواره سلام کاپ

تصاویر جشنواره

جشنواره ورزشی

این مسابقات در رشته‌های فوتسال، بسکتبال، والیبال، طناب‌کشی، دارت، شنا (در ۴ رشته)، دو و میدانی ‏‏(در ۳ رشته)، تنیس روی میز، شطرنج، بدمینتون، دژابال و آمادگی جسمانی در دو قالب تیمی و انفرادی برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد روحیه نشاط، دوستی، تلاش و همچنین یادگیری رقابت سالم ‏بین دانش‌آموزان است. ‎ارتقای آمادگی جسمانی، ترغیب دانش‌آموزان به ورزش حرفه‌ای و ارتقای ‏شاخصه‌های سلامت در میان دانش‌آموزان، دیگر اهداف اعلام شده مسابقات دانش‌آموزی سلام هستند. در این ‏مسابقات که ویژه دانش‌آموزان سلام است،‎ به غیر از مدال‌های ورزشی و کاپ و لوح تقدیر، هدایایی به رسم یادبود به آن‌ها تقدیم می‌شود.

برترین های جشنواره ورزشی

برترین های جشنواره

سامان احمدی

مقام 1

تنیس روی میز

محمد حسین پویانفر

مقام اول

احکام

قبلی
بعدی

تصاویر جشنواره ورزشی

تصاویر جشنواره